Laser Tag 7 sierpnia w Sycowie

Laser Tag 7 sierpnia w Sycowie

Laser Tag – nowoczesna rozrywka w Sycowie

7. sierpnia na basenie miejskim w Sycowie a w razie niepogody na hali sportowej MOSiR Syców będzie wielka dawka adrenaliny!

Laser Tag 
jest zespołowym lub indywidualnym sportem bądź działalnością rekreacyjną, gdzie gracze zdobywają punkty poprzez „znakowania celów” przy użyciu ręcznego emitera podczerwieni.

Podczas gry każdy z graczy wyposażony jest również w czujniki wychwytujące wiązkę podczerwieni wypuszczaną przez innych graczy.
Od swoich narodzin w 1979 roku, Laser Tag przekształcił się w zabawę możliwą zarówno w zamkniętych arenach jak na otwartych przestrzeniach.
Rozgrywka może obejmować symulację pola walki, grę ciągłą, turniejową imprezę sportową, włącznie z taktycznymi rozgrywkami i precyzyjnym strzelaniem do celu.

W porównaniu do paintballa, Laser Tag jest bezbolesny, ponieważ w użyciu nie ma żadnego ekwiwalentu pocisku, całość przeprowadzana jest na bezpiecznej elektronice nieodczuwalnej dla graczy.
Dodatkowo na zamkniętych arenach również osoby ze słabszą kondycją mogą zaznać zabawy, ponieważ większość takowych miejsc zabrania biegania, kontaktu fizycznego i brutalnej gry.